Menu

logo teddy eddie
Zapisz się!
Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej Zdjęcie szkoły językowej

O nas

logo teddy eddie logo teddy eddie

O nas

Let's Talk School powstała w 2006 roku w Augustowie. W ciągu kilku lat zyskaliśmy uznanie Słuchaczy, co stało się impulsem do dalszego rozwoju. Od 2014 roku Let's Talk School istnieje w Sejnach, a od 2017 roku w Suwałkach. Od początku nauczamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe płynnego mówienia po angielsku, stosując sprawdzone metody. Miarą naszej skuteczności jest zadowolenie naszych Słuchaczy, które inspiruje nas do realizacji kursów językowych na najwyższym poziomie.

Pamiętacie naukę wiązania sznurowadeł?

Dopóki rodzice nie wskazali nam właściwego sposobu, wiązanie butów kończyło się niepowodzeniem. Z nauką języków obcych jest tak samo,
ponieważ drogę do celu również tu prostuje odpowiednia metoda.


Stosujemy najlepsze rozwiązania merytoryczne.

Wieloletnie doświadczenie dydaktyczne pozwoliło nam wypracować skuteczne metody nauczania. Rezultatem ich stosowania są wymierne efekty nauki i poczucie osiągniętego sukcesu. W nauczaniu nie posługujemy się jedną metodą. Łączymy metody nauczania, uwzględniając indywidualne potrzeby grupy.

Ideą „let’s talk”, czyli „rozmawiajmy”, jest nauczenie słuchaczy mówienia – najważniejszej sprawności językowej. Ten cel osiągamy dzięki stosowaniu metody bezpośredniej Direct English w połączeniu z tradycyjną metodą komunikatywną. Proporcje zastosowania powyższych metod zależą od grupy wiekowej, poziomu zaawansowania oraz tego, w jakim celu słuchacze uczą się języka angielskiego.

Facebook