Menu

logo teddy eddie logo teddy eddie
Zapisz dziecko!
Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola

Języki obce

logo teddy eddie

Języki obce

W przedszkolu w Augustowie oprócz języka angielskiego dzieci uczą się języka niemieckiego i hiszpańskiego. Zajęcia z obu języków odbywają się we wszystkich grupach wiekowych: język niemiecki dwa razy w tygodniu, a język hiszpański jeden raz w tygodniu.

Bazując na metodyce nauczania języka angielskiego opracowaliśmy autorski program nauczania języka niemieckiego i hiszpańskiego. Podstawą programu jest muzyka, śpiew i zabawa. Materiał językowy jest regularnie powtarzany, dzięki czemu zostaje trwale zapamiętany. Zajęcia są bardzo urozmaicone i dzieci chętnie biorą w nich udział.Dzięki wczesnej dwujęzyczności nasze dzieci są otwarte na kolejne języki obce i chłoną je błyskawicznie. Nasze przedszkolaki są żywym dowodem na to, że opanowanie kilku kodów językowych naraz jest możliwe, pod warunkiem kontaktu z językiem od dziecka. Nasze dzieci często zaskakują swoich rodziców, śpiewając piosenki w 4 językach.

Facebook