Menu

logo teddy eddie logo teddy eddie
Zapisz dziecko!
Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola Zdjęcie przedszkola

O przedszkolach

logo teddy eddie

O przedszkolach

Niepubliczne Przedszkola Językowe Let’s Talk mieszczą się

  • w Augustowie przy ul. Chreptowicza 17A/1
  • w Sejnach przy ul. Wojska Polskiego 60 B

W Augustowie działamy od września 2014 roku, a w Sejnach od września 2016.


Nasze przedszkola są kameralne. Uczymy i bawimy się w niewielkich grupach od 10 do 14 osób. Dzięki temu każde dziecko może w pełni rozwinąć swój potencjał i jest traktowane indywidualnie. Do naszych przedszkoli uczęszczają również dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Sale dziennego pobytu (w Augustowie 3, w Sejnach 4) są komfortowo wyposażone w certyfikowane meble oraz liczne zabawki i pomoce edukacyjne. W każdej sali znajduje się tablica interaktywna i projektor multimedialny. Korzystanie z tego sprzętu podczas zajęć motywuje dzieci do nauki i sprawia im wielką radość. W Augustowie dodatkowo zainstalowaliśmy najnowszy hit multimedialny - magiczny dywan.

Nasze place zabaw są ogrodzone i bezpieczne. Podłoże zostało pokryte wysokiej jakości sztuczną trawą oraz certyfikowaną nawierzchnią bezpieczną wykonaną z granulatu SBR. Wszystkie urządzenia zabawowe posiadają certyfikat jakości i bezpieczeństwa i zostały zamontowane zgodne z PN 1176.

Facebook